Prijem učenika OŠ “Zaim Kolar” u Općini Trnovo

Učenici naše osnovne škole “Zaim Kolar” Dejčići, njih 11 sa najboljim ostvarenim uspjehom i 3 učenika uspješna u sportu danas se družilo u sali općine i ovom prilikom uručeni su im i pokloni, koje su vrijednim radom zaslužili.
Općinski načelnik na prijemu učenika OŠ “Zaim Kolar” iz Dejčića kazao je kako svim učenicima želi puno zdravlja, sreće i veselja u školskim klupama, pozdravio je prisutne roditelje te ih ovom prilikom zamolio da što više rade sa djecom i posvećuju im dovoljno vremena upravo u ovom periodu, koji je, kako kaže najvažniji za odgoj i razvoj djeteta.
Predsjedavajuća općinskog vijeća Trnovo je uručila tablete za odlične učenike sa prosjekom 5,0 i sportske torbe za učenike uspješne u sportu i poželjela im je mnogo sreće i uspjeha u daljem školovanju, te da nastave sa ovako dobrim rezultatima.

Pored učenika, prijemu su prisustvovali roditelji, učitelji i nastavnici koji su izrazili svoju zahvalnost na ovoj lijepoj gesti, ali i skromnim poklonima koji pokazuju brigu za učenike.

Izvor: web stranica općine Trnovo